Strai Kjøkken Kristiansand AS

I snart 100 år har vi designet og produsert kvalitetskjøkken i Kristiansand. Og siden litt av sjela vår ligger igjen i hvert eneste kjøkken, har vi opplevd mye sammen: Nye lidenskaper og gode samtaler. Latterkrampe og enorme oppvasker. Tøffe dager og gode klemmer. Nådd små og store mål. Fiskeboller og frierier. Tusen takk for at vi får være din kjøkkenleverandør. STRAI KJØKKEN - Hverdagsmagi siden 1929.

Kontakt

Strai Kjøkken Kristiansand AS

Avenyen 32
4636 Kristiansand S
47 45 20 00 kristiansand@strai.no

Åpningstider

Mandag; 10.00 - 19.00
Tirsdag: 10.00 - 19.00
Onsdag: 10.00 - 19.00
Torsdag: 10.00 - 19.00
Fredag: 10.00 - 16.00
Lørdag: 10.00 - 16.00

Monica Lohnås Roland

Daglig leder 47 45 20 10 monica@strai.no

Tor Erling Tobiassen

Prosjektsjef 47 48 80 12 toa@strai.no

Andre Berg

Salgssjef Proff 47 45 20 05 andre.berg@strai.no

Marie Bergflødt

Salgskonsulent Prosjekt og Proffmarked 47 45 20 03 marie.bergflodt@strai.no

Gard Wedvik

Salgskonsulent Prosjekt og Proffmarked 47 45 20 06 gard@strai.no

Linn Cecilie Moen

Faglig leder 94 02 63 24 linn.cecilie@strai.no

Jorunn Rysstad

Prosjektleder 47 48 80 52 jorunn@strai.no

Christina Topstad

Prosjektleder 48 60 25 14 christina.topstad@strai.no

Leif Inge Skov-Skov

Prosjektsupport 47 48 80 53 liss@strai.no

Inger Marie Iglebæk

Prosjektkonsulent 47 48 80 14 kristiansand@strai.no

Siri Remme

Salgskonsulent 47 45 20 07 siri@strai.no

Anette Erichsen Vetrhus

Salgskonsulent 47 45 20 14 anette.vetrhus@strai.no

Sonja Kråkeland

Salgskonsulent 47 45 20 02 sonja@strai.no

Anja Bjønnum Skaiaa (i permisjon)

Salgskonsulent 94 02 63 29 anja@strai.no

Kevin Evensen

Salgskonsulent 47 45 20 08 kevin@strai.no

Liz Sliper

Salgskonsulent 93 02 60 26 liz.sliper@strai.no

Ketil Kollstrøm

Salgskonsulent 41 42 60 19 kristiansand@strai.no

Anne Olava Repstad Jensen

Salgskonsulent 91 15 94 85 anne.olava@strai.no

Siri Malene Olsen

Salgskonsulent 48 85 32 12 siri.malene@strai.no

Anne Cathrine Edvardsen

Salgskonsulent 46 70 66 44 anne.cathrine@strai.no

Elias Eskeland

Salgskonsulent 96 00 28 29 elias@strai.no

Margrethe Aamodt

Salgskonsulent 99 41 26 10 margrethe.aamodt@strai.no

Rebecca Michaelsen

Salgskonsulent 47 64 11 43 rebecca@strai.no

Kristin Skarpeid

Kundemottak 47 45 20 00 kristin@strai.no

Kitty Bjorvand

Kundemottak 47 45 20 00 kitty@strai.no

Lisbeth Syvertsen

Kundemottak 47 45 20 00 kristiansand@strai.no

Geir Roland

Tilrettelegger 47 45 20 12 geir@strai.no

Matthias Matthiason

Servicemontør 95 18 65 31 matthias@strai.no