Strai Kjøkken Arendal AS

I 90 år har vi designet og produsert kvalitetskjøkken i Kristiansand. Og siden litt av sjela vår ligger igjen i hvert eneste kjøkken, har vi opplevd mye sammen: Nye lidenskaper og gode samtaler. Latterkrampe og enorme oppvasker. Tøffe dager og gode klemmer. Nådd små og store mål. Fiskeboller og frierier. Tusen takk for at vi får være din kjøkkenleverandør. STRAI KJØKKEN - Hverdagsmagi siden 1929.

Kontakt

Strai Kjøkken Arendal AS

Strømsbusletta 9b
4847 Arendal
37 02 29 10 arendal@strai.no

Åpningstider

Man-ons 09:00 - 16:00
Torsdag 09:00 - 19:00
Fredag 09:00 - 16:00
Lørdag 10:00 - 14:00

Wenche Øynebråten

Daglig leder 47 48 80 81 wenche@strai.no

Kariann Samuelsen

Salgskonsulent 47 48 80 82 kariann@strai.no

Kristina K. Venemyr

Salgskonsulent 47 48 80 83 kristina@strai.no

Øyvind Aslaksen

Salgskonsulent 47 48 80 84 oyvind@strai.no

Maud Ingeborg Svevad Moe

Salgskonsulent 94 02 63 27 maud@strai.no

Adrian Nysted

Salgskonsulent 46 82 19 45 adrian@strai.no
Info & personvern Vi bruker informasjonskapsler for å gjøre opplevelsen på siden så god som mulig. Ved å klikke på «Aksepter», samtykker du i bruken av slike teknologier. Mer info